Planujesz Ślub cywilny? Zobacz zdjęcia

Kiedy zamierzasz wziąć ślub cywilny, zapewne bierzesz pod uwagę wiele spraw. Jednym z ważniejszych tematów do rozważenia jest wynajęcie profesjonalnego fotografa.

Poniżej omówię kilka spraw organizacyjnych, odpowiem na najczęściej zadawane pytania  i podpowiem, co zrobić by ten dzień przebiegł lekko, przyjemnie i w zgodzie z Wami.

fotograf ślubny

Zainwestuj w profesjonalne zdjęcia i zapamiętaj swój ślub cywilny na zawsze

Możesz mi zaufać

Fotografuję od ponad 10 lat. Pracowałam z setkami par, więc rozumiem Wasze potrzeby.
Na co dzień mieszkam w
Rzeszowie. Obok sesji rodzinnych i innych usług fotograficznych, oferuję również reportaże ze ślubów w urzędzie stanu cywilnego, nie tylko w Rzeszowskim ratuszu, ale w całej Polsce oraz cywilne śluby plenerowe wraz z sesją portretową.
Co wybrać?

Jedną z pierwszych decyzji, jakie podejmiesz przed ślubem, będzie miejsce, w którym go zorganizujesz. Możesz wybrać między ślubem w USC a ślubem na świeżym powietrzu. Każda z tych opcji ma swój własny zestaw zalet i wad. 

ŚLUB W URZĘDZIE STANU CYWILNEGO ŚLUB CYWILNY W PLENERZE
Nie musisz martwić się o złą pogodę, w tym deszcz lub upał Możesz zorganizować bardziej zrelaksowaną, nieformalną ceremonię w naturalnym otoczeniu.
Standardowa opłata za akt małżeństwa 84zł Pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 1000 zł
Brak swobody w realizowaniu własnych pomysłów na aranżację miejsca zaślubin. Np. brak własnych dekoracji czy oświetlenia. Możliwość organizacji ceremoni ślubnej po swojemu. Możliwość współpracy z dekoratorkami oraz realizowania własnych pomysłów

Zdjęcia na ślubie cywilnym, co zawiera oferta?

fotografia ślubna rzeszów
przysiega małżeńska
fotografia ślubna korzkiew zamek
portret pary młodej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ceny za zdjęcia ślubne w urzędzie stanu cywilnego jest zazwyczaj niższa niż w przypadku ślubu kościelnego. Od 1200 zł  - 5000 zł

Kwota za same zdjęcia w USC + sesja w dniu ślubu będzie niewielka.  Cena wzrasta wówczas, gdy organizujecie duże wesele.  Dodatkowym kosztem, będą produkty drukowane. 

Dobry fotograf stworzy dla Was wspaniałą pamiątkę. Uwieczni na fotografiach wiele pięknych chwil z tego wyjątkowego dnia i tym samym zadba i Wasze wspomnienia. Ty będziesz mógł się zrelaksować i cieszyć się chwilą z Twoimi najbliższymi.

Ślub w urzędzie stanu cywilnego trwa około 20 minut

Fotografie zostaną dostarczone w terminie od 1 do max. 3 miesięcy.

Ilość zdjęć zależy od tego, jaki pakiet wybierzecie, jak duże planujecie przyjęcie, ile osób będzie uczestniczyło w wydarzeniu.  od 30 - 300 sztuk 

Przede wszystkim na doświadczenie fotografa, styl pracy, na jakim sprzęcie pracuje oraz jaką ma osobowość. Doświadczony fotograf będzie doskonale wiedział, jak zachować się podczas ceremonii oraz jak uchwycić Was, tak abyście wyglądali korzystnie na zdjęciach. Dodatkowo warto sprawdzić, czy i jak się dogadujecie i czy macie dobry kontakt.

Należy wystąpić o zgodę do kierownika USC. 
Ceremonia może odbyć się na zewnątrz, ale miejsce musi spełniać określone warunki: musi zachować uroczystą formę oraz być bezpieczny dla wszystkich uczestników. W przypadku niespełnienia powyższych wymagań, po uprzednim sprawdzeniu, urzędnik może odmówić przeprowadzenia ceremonii plenerowej. Aby zawrzeć związek małżeński poza USC, należy złożyć stosowny wniosek i umieścić opłatę w wysokości 1000 zł

Wiele sal weselnych w okolicy posiada miejsce do realizacji ceremonii zaślubin na zewnątrz. 

Osobiście bardzo podoba mi się wspaniały klimat Oranżerii w Komorowie, albo Sadów Albigowa. Ślub cywilny można zorganizować wszędzie tam, gdzie są do tego warunki. Miejsce należy wcześniej ustalić z urzędem.

Jeśli masz jakieś inne pytania dotyczące sesji rodzinnej i powyżej nie znajdujesz odpowiedzi, napisz do mnie wiadomość

Zarezerwuj zdjęcia na ślub cywilny lub zadaj pytanie

Scroll to Top